Choď na obsah Choď na menu
 


Myspace Layouts & CommentsMyspace Layouts @ JellyMuffin.com

VIAC O LADY GAGA

 

- Lady Gaga sa pred týmto názvom volala Riado Gaga.

- Raz sa Lady Gage stala jedná milá vec: Ako išla na jednu talkshow tak za ňou behala Katy Perry a kričala, že je jej veľká fanúšička. Tak ako Rihanna - nakrútili spolu pesničku SILLY BOY (aspoň myslím).

 

- Raz sa stala menšia nepríjemnosť v Rusku. Keď bola tam tak sa rozhodla navštíviť jeden významný chrám Vasiľa Blažedného. Jej návšteva kultúry ju skoro stala slobodu. To čo pobúrilo strážnikov bol kožený outfit. Je známa svojími pesničkami, extravaganciou a provokativnými klipmi a aj niektorími fotkami.  Potom ešte sa jej taká nehoda stala v Chicagu kde krátke nohavice pobúrili policajtov a  neskôr musela vysvetľovať, že je známa speváčka.  Mala smolu!!

 

- Smolu mala aj v škole. BOLA totiž šikanovaná!!! Keď chodila na základnú školu tak sa jej deti smiali. Cítila sa veľmi zle, že nemôže byť sama sebou.

Toto hovorí Lady Gaga: ´´ Na základnej škole sa so mnou nechcel nikto kamarátiť, pretože som bola divná, bola som tá s rudým rúžom a hroznými šatami. Na strednej škole som musela nosiť uniformu, ktorú som neznášala. Preto som si vyhrnula sukňu aj rukávy. Za provokáciu som mala veľké problémy.´´  Keď sa natáčal klip JUST DANCE tak oblečenie jej pomohla vybrať mama. ´´Moja mama mi veľmi pomáha a aj mi rozumie. Vždy spolu vymýšľame rôzne modely, ktoré budem nosiť iba ja - je to môj štýl!´´

 

- Na jednom koncerte sa stala nehoda. Lady Gaga tanečnici čo bola za ňou omylom vyrazila 3 zuby. Ani to nebolo schválne. Tanečnica ostala chvíľu stáť a až keď mala celú pusu od krvi tak utiekla z pódia. Ach jaj!

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

caute

(janka, 30. 5. 2010 13:27)

no to je užastná keby prisla na slovensko tak sa zbláznim ona je tak tak uzastná vau

silly boyy??

(RADIO GAGA, 15. 5. 2010 22:12)

No a ešte k tej piesni Silly Boy, nenaspievala ju Lady Gaga a Rihanna, ale speváčka Eva Simmons...

thx

(d@nQa(ADMIN), 11. 4. 2010 12:18)

No, tak to aj myslím !!!! Pomôže ti táto tabuľka?!!
Stefani Joanne Angelina Germanotta - Riado Gaga - Lady Gaga. Tak to mám aj napísané... %dakujem za príspevok a návšetvu!!!
ahojte!!

CHYBA!

(Mister Allnight, 10. 4. 2010 8:22)

Chyba:
Pred tým ako sa volala Lady GaGa sa volala Stefani Joanne Angelina Germanotta a nie Riado Gaga a meno Lady GaGa má z pesničky Radio Gaga od skupiny Queen takže uplne prekrutene!

ďakujem

(d@nQa(ADMIN), 23. 2. 2010 16:44)

Ahoj !! Mám sa veľmi dobre !!!! ĎAKUJEM, že ste prišli na môj web !!!!
ADMINKA

ahoj

(vladka, 19. 2. 2010 15:10)

ahoj ako sa mas

ivana

(ivana cambalova, 19. 2. 2010 13:07)

lady gaga si super si najlepsia